Толерантність як метод глобального поневолення або
«вікно Овертона»

Після закінчення другої світової війни виникло поняття “толерантність” всі ми знаємо сенс цього слова та його значення, але не здогадуємось які наслідки притаманні його дії.

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Саме таке значення цього слова нам нав’язали, а навіщо?

Кожна держава зі своїм історичним минулим цінила свої обряди, культуру, релігію, звичаї, але толерантність нас примусила змиритись з втіленням в нашу культуру та в спосіб життя елементів інших культур, що докорінно змінило нашу суть на користь інших.

Толерантність примусила нас поважати чужу релігію, поклонятись чужим богам, нормально сприймати зраду, образи, одностатеві шлюби, з повагою ставитися до наркоманії, алкоголізму, толерантність дозволила все, що ламає наші духовні цінності та волю.

Завдяки поняттю толерантність ми впустили в керівні органи іноземних диверсантів, що знищили розвиток економіки, ми толерантно ставимося до корупції та депутатів з подвійним громадянством, що працюють на іноземні держави. толерантність дозволила геть знищити нашу давню культуру методом непомітної поступової підміни цінностей.

Поняття «толерантність» в цей складний час, коли ми втратили контроль над своєю державою ми добровільно віддаємо себе в жертву толерантності, нас примушують поважати тих, хто нас руйнує з середини та остаточно знищить.

Керівні посади переходять в руки тих – хто веде нас в забуття як расу! Юдейська символіка стає невід’ємним знаком колонізації держав. Світом правлять ті, хто вигадав це поняття толерантності, і це очевидно! Вся політика світу та всі юдохристиянські релігії нав’язують нам ідею толерантності, щоб управляти нашою пригніченою свідомістю!

ТОЛЕРАНТНІСТЬ на справді означає – байдужість, зрадливість, терпимість, покора, продажність. Це справжні синоніми цього слова! Любити ворогів та зраджувати собі, сім’ї, державі – це його наслідки!

З часом нам стане остаточно байдуже до того що відбувається, основні інстинкти візьмуть верх, люди будуть перейматись суто питанням виживання. Ми стаємо манкуртами, які втратять свою історію на користь нових господарів світу. Це все відбувається поступово і непомітно, але вже на стадії завершення.

НАЦИЗМ – НАЦІОНАЛІЗМ

Проєкт
вноситься народним депутатом України Мірошниченком Ю. Р. (N 142)
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про заборону пропаганди фашизму та нацизму в Україні
Цей Закон вводить заборону пропаганди фашизму та нацизму в Україні, а також визначає засади загальнодержавної політики у сфері запобігання та протидії пропаганді фашизму та нацизму в Україні.

 1. Стаття 1. Визначення термінів
  1. У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються у такому значені:                                                            1) фашизм — ідеологія та практика її застосування, засновані на утвердженні пріоритету і тотального панування держави над усіма інших суспільними інститутами, застосуванні політично активною меншістю насилля для одержання та утримання влади, наявності єдиного авторитарного лідера (вождя), забороні інших ідеологій, порушенні державою прав і свобод людини, а також зверхньому і ворожому ставленні до держав з неофашистською ідеологією.
  2) нацизм — ідеологія та практика її застосування, пов’язані з утвердженням виключності та пануванням одних націй, рас чи народів над всіма іншими, наявності єдиного авторитарного лідера (вождя), забороні інших ідеологій, розпалом національної ворожнечі, геноцидом, дискримінацією, застосуванням насилля, зазіханням на права і свободи людини, злочинами проти людства.
  3) пропаганда фашизму та нацизму — публічні заклики в будь-якій формі до поширення та впровадження фашистської або нацистської ідеології, виготовлення матеріалів із закликами до таких дій, розповсюдження таких матеріалів, а також використання та розповсюдження фашистської або нацистської символіки.
  4) фашистська або нацистська символіка — прапори, значки, атрибути уніформи, свастика, вітання, що є відтворенням відповідної символіки, які використовувалися фашистською партією Італії та нацистською партією Німеччини.
 2. Стаття 2. Заборона пропаганди фашизму та нацизму
  1. В Україні забороняється пропаганда фашизму та нацизму. (окремої національної ідеї)
  2. Ввезення на територію України та вивезення з території України матеріалів, що містять пропаганду фашизму та нацизму, забороняється.

Фактично цей закон позбавляє нас можливості оберігати наші цінності, точніше він дає право іншим народам керувати нашою державою, як ми це і бачимо. Ми не підвладні собі та можна з упевненістю сказати, що є окрема нація, що фактично проводить нацистські дії в напрямку захоплення влади над світом, але під іншим більш толерантним гаслом «антисемітизм»
Нацизм – націоналізм. Поняття цих слів ніби отрута для окремої нації, яка намагається весь світ розбавити своєю кров’ю.
Поняття нацизм несе в собі любов до свого РОДУ, сім’ї, держави, нації.
Поняття нацизм означає любити свою культуру, релігію, мову.
Поняття нацизм призиває до дій.
Поняття нацизм — не терпить чужого впливу на розвиток нашої держави,
Нацизм — не терпить впливу чужої релігії.
Нацизм це — свобода нації.
Нацизм це — чиста кров, чиста совість, чиста нація.

Ці два поняття — нацизм і толерантність давно конкурують між собою. Одне означає зрада своєму РОДУ інше оберігає його цінності! Толерантність ставить на коліна, нацизм підіймає з колін. Два слова, що формують суспільство, одне з яких під забороною! АЛЕ ПО СУТІ НАСЛІДКИ ТІ САМІ — це ТОТАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ!
ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ЦЕ прихований ШЛЯХ ТА МЕТОД, ЩО ВЕДЕ ОКРЕМУ НАЦІЮ ДО АБСОЛЮТНОГО КОНТРОЛЮ НАД ІНШИМИ НАРОДАМИ!