Про Нас

Патріот Система – це ідеологічна громадська організація, що формується в політичну партію.

Пріоритети – Сім’я, Особистість, Держава, Здоров’я, Екологія, Культура, Бізнес, Мистецтво, Віра, Успіх, Мир, Розвиток.

Напрямок – Розвиток Держави в сучасних умовах.

Мета – (ОСД) Об’єднання слов’ян та слов’янських держав для спільного економічного розвитку, бізнесу, відродження слов’янської язичницької культури – рідної віри, відродження давньої практичної народної медицини та духовного розвитку.

Релігія – Деїзм, Слов’янська — язичницька релігія та культура.

Організація створена для об’єднання розумних, цілеспрямованих, активних, відповідальних людей слов’янського походження, для аналітики, для спільної творчої, інформаційної, духовної, ділової та юридичної, підтримки в особистому розвитку, в розвитку сім’ї, бізнесу та втілення нових ідей, інновацій, проєктів в державні програми.
Висвітлення, обговорення питань релігій, віри, та їх вплив на свідомість людей, політику та економіку держави.
Організація ієрархічна. У прийнятті рішень організація керується висновками аналітиків, експертів, практиків та дослідників в потрібних галузях.

Переваги бути в команді: спільна мета, довіра, самореалізація, юридична, духовна та інформаційна підтримка на найвищому рівні, колективне ведення справ, захист сім’ї, бізнесу та своїх інтересів від неправомірних дій інших осіб та бюрократії. Участь в спільних бізнес-ідеях та тематичних заходах, контроль якості надання послуг між членами організації та контроль довіри. Колективне розв’язання державних питань – голосування, підписання петицій, організації  акцій, мітингів, протестів, спортивних розваг, відпочинку та інше.
Професійний індивідуальний підхід у вирішенні особистих та державних питань.
Самореалізація себе в обраному напрямку з допомогою організації як лідера, спеціаліста, бізнесмена, спортсмена, лікаря, митця чи просто фахівця в обраній галузі.

СИЛЬНА КОМАНДА — ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ! Чекаємо на тебе!