Унікальність людини закладена в її генетичному коді, і кожен з нас є по своєму унікальним та важливим. Багато хто вважає що смисл існування це — посадити дерево, народити дитину та збудувати будинок, інші присвячують себе служінню церкві, богу, а дехто взагалі не заглиблюється в це питання і зациклюється суто на побутових речах.

Цим питанням переймались філософи всіх часів і народів, намагаючись знайти відповідь, яка на мою думку є достатньо очевидною. Не буду цитувати тексти великих дослідників цього питання і почну допис з того, що відповідь однозначно є.

Александр ФлемінгЯкщо вірити історії, теорії еволюції, науці про генетику, та взагалі звернути увагу на розвиток людства від його початку то ми бачимо одну спільну рису яка об’єднує людей – це прогрес. В нас закладено бажання розвиватись і творити, кожна людина є унікальна та має свої таланти які іноді розвиває до досконалості.

Люди яких ми знаємо і які змінили світ завдяки своїм талантам такі як: Тесла, Сікорський, Ейнштейн показали, що наші таланти змінять світ, і дійсно з відкриттям атома на приклад, змінились цілі галузі в енергетиці та у військовій сфері. В 1928 році Александером Флемінгом (британський бактеріолог) було відкрито перший у світі антибіотик «пеніцилін».

 

Про що це говорить: особливість наших талантів придає нам важливості, та відокремлює від тварин, людина за призначенням має спільні завдання це – ВІДКРИВАТИ, АНАЛІЗУВАТИ та передавати всю отриману інформацію через свої очі, нюх, дотик, в загально світову базу. Наш мозок насправді працює як радіотранслятор і приймач, ми отримуємо через нього інформацію та автоматично передаємо її. Наше тіло і мозок ніби роботизований біологічний комп’ютер, частина мозку це оперативна пам’ять, що накопичується для негайних потреб таких як вміння керувати транспортом, готувати їжу, будувати стосунки, для побутових потреб. Інша частина мозку призначена для приймання та передачі даних у всесвітню інформаційну базу. У кожної люди є випадки коли вона без необхідного досвіду починає малювати, співати, робить спонтанні важливі відкриття в науці, медицині. Це говорить про те, що в людини відкрився канал зв’язку з всесвітньою інформаційною базою і вона цим скористалась. Багато хто з нас може розповісти про свої унікальні подобні випадки. Кожен з нас може випадково чи навмисно зробити відкриття, що змінить світ на краще, або навпаки.

Якщо вірити в розповіді про богів, то ми бачимо, що їх завжди цікавили цінні метали, коштовне каміння та наукові досліди, і створивши людей вони нам передали цю цікавість, можливість та бажання розвиватись, а в замін від нас отримують необхідні результати пов’язані з науковими експериментами створені нами.

Розвиваючи свої таланти ми стаємо необхідними та важливими елементами у всесвіті.

Люди також автоматично виконують функцію біологічної лабораторії, кожного дня ми адаптуємось до нових вірусів, що потрапляють з космосу та виробляємо антитіла, які необхідні нам, богам чи інопланетянам. Людина, земля, тварини, фауна, флора, космос тісно взаємодіють між собою створюють нові експерименти та дають нові результати, цей хімічний і фізичний процес вивів нас на окремий ступінь ланцюга у всесвіті, і завдяки нашій цікавості та можливості творити, створювати експериментувати робить нас важливими, унікальними та в край необхідними. Наші відбитки пальців, та сітківка ока є неповторними та унікальними, що дає нам можливість бути авторами наших відкриттів та досліджень, фіксувати їх та передавати у всесвітню інформаційну базу від свого імені.

Це особисто моя теорія призначення людини, і я переконаний, що бути людиною це бути частиною механізму і кожен важливий на стільки, на скільки сам себе виділив, вдосконалив та реалізував.

Древні міфи, легенди про безстрашних героїв, нескінченні війни, олімпійські ігри древньої Греції та сучасні змагання вказують на наше підсвідоме прагнення бути кращим, сильнішим, хитрішим, це наша суть наше призвання і ким нам бути вирішуємо ми: Бути звичайним споживачем, чи людиною з Великої літери.