Оголошення!

Пропонуємо взяти участь в інтелектуальному проєкті – ІГРИ ПАТРІОТІВ
Ми: громадська організація «Патріот-Система» плануємо організуватись і перейти у формат політичної партії, щоб на далі взяти участь у президентських виборах, у виборах до верховної та обласних рад, увійти в органи правління державою. Для цього запрошуємо амбіційних, кваліфікованих, ерудованих однодумців, які мають час і бажання, на те, щоб створити та очолити обласні осередки організації, та з командою однодумців провести наступні дії, а саме:
1) Знайти та запросити людей в організацію. визначитись з членами та кандидатами в лідери до обласних організацій.
2) Відкрити офіси в областях та містах України. (Для початку онлайн офіси)
3) Запросити однодумців об’єднатись спільною ідеєю та вступити в організацію створивши єдину сильну команду.
4) Визначитись з лідерами стосовно ієрархії в обласних організаціях та партії в цілому, вибрати основні пріоритети, поставити завдання.
5) Провести перші всеукраїнські збори організації.

Основні вимоги до кандидатів:
1) Людина слов’янського походження, що проживає на території держави та є її громадянином з народження.
2) Вища освіта, або вміння вести ділові справи, знання ПК
3) Морально не заангажовані політичними ідеями, юдохристиянськими релігіями, також атеїсти, деїсти. здатні сприймати релігію як філософію віддаючи перевагу рідній слов’янській вірі (язичницькій) сприяючи її розвитку і піднесенню на рівень державної та єдиної віри слов’янських народів.
4) Вміння та бажання працювати в команді. Досвідченість, надійність, відповідальність.
5) Фінансово не залежні, цілеспрямовані дисципліновані з сучасним здоровим мисленням, та реальним баченням речей, подій, врівноважені.

Основна мета організації:
1) Зібрати команду однодумців. Створити політичну організацію, фінансову корпорацію, синдикат, щоб спільними зусиллями відстоювати інтереси, та приносити користь собі, сім’ї, організації та державі.
2) Створювати петиції, законопроєкт, програми, брати участь в аукціонах, грандах, організовувати акції, заходи.
3) Організувати спільний, особистий активний та пасивний бізнес, (щоб кожен міг забезпечити себе фінансово на 100%)
4) Вивчати, розвивати народну медицину, рідну слов’янську (язичницьку) віру з її обрядами до рівня державної.
5) Об’єднувати слов’янські народи, держави в єдиний економічний, політичний, та духовний простір. (ОСД)
6) Очолити державу, щоб змінити її менталітет, пріоритети на сучасний чесний, ефективний та досконалий механізм.
Очолимо, щоб Повернути у власність держави, видобуток та реалізацію електро енергії, нафти та газу…
7) Спільно відстоювати загальні, та особисті інтереси перед владою та іншими структурами. Виявляти та зупиняти дії, що можуть зашкодити інтересам та здоров’ю сім’ї, державі, народу, природі, екології.

ПРО ОСНОВНЕ

Перед тим як когось чи щось міняти, ми повинні змінити себе, свій світогляд, переглянути пріоритети, проаналізувати свій спосіб життя, виявити особисті слабкі та сильні сторони, очистити свідомість від всього інформаційного мотлоху, що не дає нам тверезо і скептично мислити, та приймати правильні рішення, тому ми паралельно будемо працювати й над собою. Йога, медитація, тренінги по методиці характерників, розвивати характер, сміливість, силу, волю, розум, вміння конструктивно мислити, вміння приймати правильні рішення, будемо проводити спільні спортивні змагання, релігійні обряди (купала, свято урожаю) Екологічні та розважальні заходи (посадка дерев, туристичні походи, дослідницькі експедиції) та інше. Ми маємо показати на прикладі, як ми любимо батьківщину, як ми піклуємось про неї, про свою родину, як ми слов’яни стоїмо брат за брата перед ворогами. (Чомусь згадав фільм 300 спартанців 2007 року, він наглядно передає емоції та суть, яку я намагаюсь пояснити текстами. Рекомендую переглянути).
Патріотизм, любов, сила, сміливість, повага, труд, наполегливість, хитрість, розум і головне згуртованість! Це ті необхідні якості які мають переповнювати нас!

ФІНАНСОВА СТОРОНА МЕДАЛІ

Спеціалістами розроблена стратегія та бізнес-план спеціально для організації. Одним з основних пріоритетів для кожного з нас являється фінансова сторона. Та повна забезпеченість, Тому внутрішній спільний бізнес нашої організації передбачений на місцевому, державному та міжнародному рівні з перспективою розвитку! Взаємовигідні умови та співпраця відкриють перед нами нові можливості, а наполегливість і труд гарантія успіху. Крок за кроком і завіряю вас, що результат не заставить себе чекати!
Завдяки професійним аналітикам ми розробили стратегію і план, дотримуючись якого, можна отримати бажані результати за короткий час, тому головним завданням зараз є зібрати команду.
Державні органи погано реагують на наші звернення, ми не отримуємо якісні послуги, за рахунок наших податків ми утримуємо державу і чиновників, які нас ігнорують, обкрадають, маніпулюють нами, нас одягають в маски, обмежують у пересуванні, вакцинують проти нашої волі, обтяжують податками та штрафами, ми не належимо собі, але нас не зможуть зламати та ігнорувати коли ми організована, сильна і впливова команда. По одному ми пальці, а разом кулак
Ми заберемо в них нашу державу, ми її змінимо і повернемо нашому народу і нашим дітям, з ідеальними умовами та придатну для життя. Україною мають і будуть управляти виключно досвідчені спеціалісти Українці патріоти!

Я як головний ідеолог цієї програми пропоную Вам написати нам, поспілкуватись, познайомитись, та вступити в організацію, і на початку сприймати це як гру, гру в монополію, шахмати, покер, футбол і в решті ви, або залишите цю справу, або перейдете на наступний рівень вже як свідома бойова одиниця організації. Кажу вам – більшість з вас і не здогадується, який монстр спить у вашому тілі. Ми допоможемо один одному розкрити себе на максимум!

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ПРАЦЮВАТИ В КОМАНДІ – ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ!

Більш детально про це можемо поговорити по тел., вайберу, та в особистій переписці. ВСІМ ДОБРА!

Організація на самозабезпеченні, і без рішення загальних зборів членські взноси, зовнішнє фінансування та спонсорство не обов’язкове.
Вступ і вихід з організації є добровільним і не примусовим. Рішення про вступ і виключення з організації приймається лідерами організації на спеціальних зборах.
Пропозиції, що до організації бізнесу, акцій, заходів розглядаються лідерами організації та спеціалістами з окремих питань.
Всі питання внутрішньої організації, ієрархії, планування справ, реалізації проєктів та ідей приймаються на закритих засіданнях лідерами організації конфіденційно.
Лідерами організації стають перевірені, самі активні та віддані справі члени організації, або їхні довірені особи слов’янського роду. Українці.
Внутрішні правила гри, ієрархія, обов’язки, важливість і впливовість на прийняття рішень будуть запропоновані, обговорені і прийняті на перших загальних зборах.