Буття

Глава 1

Все що ми знаємо про створення світу, про богів, про перших людей, частково описано в Біблії, а ще описано вченими та дослідниками на основі теорій еволюції та історичних знахідок, які натякали про ті, чи інші імовірні обставини, які могли теоретично супроводжувати предмет побуту чи останки доісторичних людей, тварин, рослин, але чи знаєте ви, що існують і інші вагомі версії стосовно створення світу описані імовірно не зовсім людиною та у незвичній формі.
Існують цілі міста такі як – Теотиуокан, Ель Мірадор, Мачу-Пікчу, Ангкор, Каїр, Олімп та інші, де жили та залишили про себе інформацію у вигляді наскельних, настінних зображень, споруд, барельєфів, символів, рун, текстів, міфів, ті кого ми називаємо Боги. Ці міста вчені вважають містами наших давніх попередників, які проживали до нас і беруть відлік в іншому часі, ще до появи мавпи, яку більшість вважають мамою людства.

Існує багато версій, теорії початку, про одну з них описану дослідниками, що спілкувались з місцевими аборигенами тих міст, та з їхньою допомогою змогли прочитати ті символи та шифри. Ці дослідження були приховані церквою і частково знищені.
Балканські слов’яни також зберегли дописи, які збігаються з даною теорією, і є більш повні інформаційно. Ця ж інформація зберігалась в Єгипті та в Ірані, але з приходом мусульманської релігії вважалась забороненою, переслідувалась і була майже втрачена. Про неї й піде мова.

БОГИ

Все почалось 65 млн років тому, за Біблійною версією 6 тис. років минуло з того часу як на одній з планет виник вибух спровокований війною Богів. Їхня планета, була частково зруйнована в наслідок вибуху, а частина її у вигляді метеориту зіткнулась з планетою земля, що спричинило сильний землетрус, та виверження вулканів через що і вимерли динозаври, що тут мешкали до того.
Динозаври тут з’явились в наслідок попередніх візитів богів, які використовували нашу планету у своїх експериментальних цілях, але як вид — вони не підійшли по розмірах та харчових потребах.
Земля, вода, кисень – це різні хімічні елементи з різних куточків всесвіту, але разом вони утворюють ідеальні умови для живих організмів, тому не випадково тут заснувались і самі Боги. Капсула в якій вони переміщались опинились тут, і балансувала в повітрі над водою до часу поки стабілізувалась атмосфера після виверження вулканів та землетрусів спричинених вибухом від зіткнення метеоритів.
Далі Біблія описує налаштування планети в послідовності. https://bible.by/syn/1/1/
І создав Бог твердь (ГОРИ), і відділив воду від тверді, що над нею, і воду що під нею, і назвав Бог твердь небом ! ( мається на увазі, що гори Бог також називає – Небом і як ми бачимо гора Олімп у древній Греції мала також це значення. Олімп — гора Богів, Діон місто Бога Зевса)
Вираз: “Бог спустився з небес” – мається на увазі – Бог зійшов з гори.
Наступними діями Бог розповідає про послідовність формування клімату, фауни та флори. На землі вже були живі організми та тварини, що вижили після катаклізмів такі як: крокодил, медуза, ракоподібні, гриби та інші. Також були доставлені нові організми, а точніше живі клітини, спори з яких Бог вивів нові види тварин та рослин схрестивши підвиди, давши їм назву, сформувавши для них безперервний харчовий ланцюг.
І основне. Цитую –” И сказал Бог: сотворим человека по образу Нашему, по подобию Нашему !” https://bible.by/syn/1/1/ ( Бытие 1 глава. 26 стих)
Зверніть увагу – слово (сотворим) Бог сказав у множині, тобто Він з кимось радився, з подібними собі бо по образу Нашому та по подобію Нашому.

Висновок:

Бог, як головний творець прибув на нашу планету, яка була “безвидна й пуста”, упорядкував її, сформувавши клімат, фауну та флору, радиться з колегами Богами стосовно створення (человека) по образу та подобі Богів тобто – створив перших людей – чоловіка та жінку, та дав їм владу над землею та всім, що на ній !
Основні фрази:
Твердь, небо, гори — мають спільне значення. (Твердь це є небо, це є гори)
Сотворим” сказано у множині ! По образу та подобію Нашому. Тобто — Бог є не один, Богів було декілька, і перші люди СТВОРЕНІ по подобі богів!
Перші люди — були створені не в Едемскому саду, про райський сад та імена перших людей поки що не ішлося!
Першим людям Боги дали владу керувати землею на свій власний розсуд, не обмежуючи правилами та заповідями, оскільки вони були подобні БОГАМ !

Міста богів

Ангкор, Мачу-Пікчу, Каїр (піраміди), Ель Мірадор. Що ми знаємо про ці міста ?
Звідки вони взялися, хто був архітектором, та яка будівельна компанія могла володіти необхідними знаннями в ті часи, щоб виконати такі складні елементи, основи будівель котрим понад 5000 років. Як нам відомо що основи математики, фізики, геометрії та креслення ми отримали на багато пізніше, а якщо врахувати відсутність техніки та буд. матеріалів таких як цемент, метал… Звернемо увагу на планування, дизайн, декор, функціональність — водовідведення, водопостачання, вентиляції, та інші складні конструкції.
Думаю не виникає сумнівів, що тут мало місце втручання позаземної цивілізації з її необхідним обладнанням та знаннями, тим більше, що про це натякають розписи на стінах, тексти, що на тих спорудах, Біблія та дослідження тих об’єктів. Але є нюанс — Теорія Дарвіна комусь більш вигідна, як і християнська релігія, що заперечує і те — в що сама вірить.