Хочу представити вашій увазі людину, яка надала цікаву інформацію стосовно вищезгаданої теми про місця слави нашої віри та історії нашого народу це – Ладомир Кіт.

Про цю людину знаю дуже мало і чекаю нагоди познайомитись особисто, що і вам рекомендую. ЛАДОМИР багато подорожує, бачив, і знає не мало цікавого!

Як виявляється є дуже цікаві місця в Україні де цінують,  святкують і впроваджують нашу історичну  культуру і рідну віру великого слов’янського народу!

На відео і фотографіях ми бачимо як відзначають свято Купайла  в селі Буша. Ямпільського р-ну, Вінницької області, а ще, це село славиться своїм заповідником і скельним храмом наших предків часів ТРИПІЛЬСЬКОЇ культури.

Не менш легендарне село ЛЕГЕДЗИНЕ Тальнівського р-ну. Черкаської області. В якому між селами Легедзине та Тальянки на території в 450 га, багато сотень років тому існувало ТРИПІЛЬСЬКЕ поселення, останки якого збереглися до тепер, і яке також варто відвідати.

В цих місцях досі збереглися автентичні барельєфи та  споруди, що нагадують нам про нашу належність до давньої славної культури. Тут і досі  проводять язичницькі обряди, поклоняються та вшановують богів наших, відзначають основні наші свята, як і тисячі років тому!

Рекомендую відвідати ці місця та більше ознайомитись з нашою давньою, великою культурою!

Надсилайте, будь ласк, ще фотографії, відео, де ви були, чи знаєте про наші духовні історично культурні музеї, храми, капища, требища, вівтарі, КУМИРИ, язичницькі святилища, жертовники,  місця де вшановують і поклоняються нашим богам, проводять обряди та свята. Будемо вивчати їх, знайомитись, обмінюватись цікавою інформацією!

Разом відновимо нашу рідну культуру, історію та релігію!